رژیم های لاغری

داستان پیدایش ژل لاغری مجیک اسلیم

از قرنها قبل بومیان اسکیمو که در مناطق سرد سیر مانند آلاسکا یا شمال کانادا زندگی میکنند برای زدودن چربی از روی پوست شکار خود از روش جالبی با استفاده از عصاره گیاهان بکار میگرفتند. همانطور که می دانیم لایه زیرین پوست حیواناتی که مناطق سردسیر زندگی می کنند برای جلوگیری از اتلاف انرژی پوشیده از چربی بسیار کلفت و سفت و مقاوم می باشد. برای شکارچیان بسیار سخت است تا با چاقو این چربی را از پوست جدا کنند.این بومیان از پدران خود یاد گرفته اند که اگر چربی پوست را آغشته به عصاره گیاهان خاص مخصوصا اوکالیپتوس بنمایند این مواد گیاهی باعث شکسته شدن سلولهای چربی شده و بعدا از طریق کلیه ها و ادرار دفع میگردند. چند سال قبل دانشمندی جهت مطالعه به آلاسکا مسافرت می کند و در آنجا مشاهده مینماید که بومیان برای تمیز کردن پوست شکار خود لایه چربی پوست را با عصاره این گیاهان آغشته نموده و در مقابل حیرت ایشان پس از ۲۴ ساعت چربیها مانند ژل شده و بآرامی از روی پوست زدوده می گردند. ایشان با این فکر افتاد تا از این عصاره گیاهی ژل لاغری تهیه نماید. ابتدا بومیان به هیچوجه حاضر نبودند تا فرمول را در اختیار ایشان قرار دهند و آنرا اسرار آمیز می دانستند که از طرف خدایان به پدرانشان آموزش داده شده و نباید دراختیار دیگران قرار گیرد. در هر حال دانشمند مورد نظر توانست با فرمول را کسب و به ثبت برساند . از زمانیکه این ژل به بازار های اروپا و آمریکا عرضه شده است میلیونها نفر خانم و آقا توانسته اند براحتی و بدون کوچکترین عارضه ای مشکلات پوستی و سلولیت مخصوصا اضافه وزن خود را درمان نمایند.

سازنده این ژل به دو نکته اشاره میکند تا مصرف کنندگان مورد نظر داشته باشند :
۱ – در مدتیکه از ژل لاغری مجیک استفاده میکنید تا میتوانید آب (۸-۱۰لیوان) بنوشید.
حال چرا باید آب فراوان بنوشیم : همانطور که اشاره شده این ژل باعث می شودتا سلولهای چربی شکسته شوند. حال باید این چربی های شکسته شده از بدن بخارج دفع گردند چون اگر دفع نشوند کاری نکرده ایم و چربی ها همچنان در بدن باقی خواهند بودپس با نوشیدن آب فراوان کمک می کنیم تا کلیه ها چربیها را از بدن دفع نماید.

۲ – نکته دیگر اینکه باید در نظرداشته باشیم آن است که اگر کلیه ها نارسائی دارند و خوب کار نمی کنند از این ژل استفاده نکنیم.
درصورتی که مشکل کلیوی دارید و تصمیم گرفته اید تا حتما ار ژل مجیک استفاده کنید باید سعی کنید تا مقدار کمی از ژل را مورد استفاده قرار دهید تا مقدار چربی های دفعی کم باشند و کلیه ها توانائی دفع آن مقدار چربی را داشته باشد و فضاری هم به کلیه ها وارد نگردد.

نحوه استفاده :
قبل از شروع سعی کنید یک عدد اطو و بروس موی سر با یک شال بلند در اختیار داشته باشید. یکروز درمیان این عمل را انجام دهید. ابتدا پوست ناحیه مورد نظر را کاملا تمیز و خشک کنید. با برس سر چند بار پوست را بروس بکشید تا مویرگهای سطحی به فعالیت بیفتند. به اندازه یک بند انگشت از ژل را بر روی پوست مالیده و ماساژ دهید تا کاملا جذب گردد اگر مایلید می توانید یک بند انگشت دیگر مالیده و ماساژ دهید . شال تهیه شده را اطو کشیده و کاملا داغ نمایید . سپس شال راسفت دور ناحیه مورد نظر مانند باندپیچی ببندید. اگر مایلید با سشوار هم می توانید ناحیه را گرم کنید برای مدت ۴۵ دقیقه موضع را کاملا گرم نگه دارید. اگر احساس سردی کردید در جای گرم این عمل را انجام دهید تا سرما نخورید . احساس سرما وسردی کردن بسیار خوب است و نشاندهنده آنستکه ژل دارد تاثیر میکند. بخاطر داشته باشید که تا بحال حتی یکنفر نیز نبوده است که نتیجه نگرفته باشد . دستورات را انجام دهید حتما موفق خواهید بود.

مواضعی که ژل لاغری مجیک مورد استفاده قرار می گیرد :
برای زدودن چربیهای دور کمر ( قبل و بعد از استفاده اندازه کمر را سانت کرده و تفاوت را ببینید ) برای فرم دادن و کوچک کردن باسن و رانها بازوان قسمت قبقب و زیر گلو . از بین بردن جوشهای چربی زیر پوست که مانند دمل درشت شده و دردناک گردیده اند.
یک مژده و خبر باور نکردنی برای آنهایی که بینی گوشتی و پر از چربی دارند. ابتدا بینی راشسته و سپس خشک کنید بالیف حمام بینی را ماساژ دهید تا کمی قرمز شود (علت آنست که مویرگهای سطحی شروع با فعالیت کرده و می توانند بخوبی سلولهای شکسته شده را جذب و سپس دفع نمایند) کمی از ژل را روی بینی مالیده بآرامی ماساژ دهید تا جذب شود . یکروز در میان این عمل را انجام دهید .
بینی یواش یواش و کم کم کوچکتر می شود. دقت کنید وقتی به سایز دلخواه که رسیده اید مصرف را ادامه ندهید . دقت کنید که با این روش فقط می توان بینی هایی که گوشتی و چرب هستند را کوچک کرد. اگر بینی خشک و لاغر است از ژل استفاده نکنید چون لاغرتر و خشک تر می شود و زیبائی ندارد.

استفاده از بیانات دکتر نازیلا لطیفیان

3 thoughts on “داستان پیدایش ژل لاغری مجیک اسلیم”

  1. با سلام خدمت شما دوستان عزیز
    این محصول که در این جا تبلیغاتش را کردید (ژل لاغری مجیک اسلیم)از کجا میشود آنرا تهیه کرد اگه راهنمایی بفرمائید خیلی خیلی ممنون میشم
    در ضمن از مطالب جالب و مفیدی در سایتتون قرار دادید مخصوصا نکات آرایشی و خانه داری و آشپزی را خیلی میپسندم باید بگم خسته نباشید و خدا قوت
    kalaghpar69@yahoo.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *