ازدواج وخانواده

دوست داريد همسر خوبي باشيد؟ …

دوست داريد همسر خوبي باشيد؟ من چند را راه ساده به شما پيشنهاد مي كنم.

به شوهرتان اعتماد داشته باشيد. اگر شما به او اعتماد نداشته باشيد ديگران هم به او اعتماد نمي كنند و مطمئن باشيد كه دير يا زود اين خود شما هستيد كه دچار مشكل و دردسر مي شويد.

با اعتماد به شوهرتان، او را قوي و با قدرت مي كنيد و كاري مي كنيد كه او هم به خودش اعتماد داشته باشد. بايد بزرگترين حامي و هواه خواه او باشيد. به او كمك كنيد تا …

در ارتباط ها و روابطش پيشرفت كند. مجبور نيستيد مثل پروانه هميشه در كنارش باشيد، تنها سعي كنيد از دور هوايش را داشته باشيد.

كارت تولد، كارت تبريك سال نو و… اهميت زيادي دارند. ممكن است در ظاهر چنادن مهم نباشد، اما مطمئن باشيد با انجام اين كارهاي ساده مشكلات زيادي در زندگي تان حل مي شود.

هرگاه همسرتان كارش را از دست داد مهارت هايش را به او گوشزد كنيد. سعي كنيد او را تشويق كنيد كه بيش از گذشته كار كند و اهدافش را گسترش دهد. فراموش نكنيد كه حرف من تشويق كردن است، نه نق زدن. بار ديگر تكرار مي كنم، تشويق كنيد، غر نزنيد.

وقتي به شوهرتان اعتماد داشته باشيد، او هم به خودش اعتماد پيدا مي كند.

در مواقعي كه همسرتان با مشكلي روبه رو مي شود، او را حمايت كنيد.

admin
احسان 27 ساله ، متولد اصفهان فارغ التحصیل رشته مهندسی صنایع ، علاقه زیادی به طراحی سایت و مدیریت آن دارم ، اهل شعرم مخصوصا حافظ و مهدی اخوان ثالث ، رمان هم می خونم از نویسندگان محبوبم پائولو کوئلو هست ، 8-9 سالی هست در زمینه وبسایت کار میکنم و همیشه دوست داشتم سایتی بدرد بخور واسه کاربرها ایجاد کنم
http://www.keshvaram.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *