طالع بینی

فال امروز: سه شنبه، ۲۴ آذر ۱۳۹۴

fal_farvardin_borj_1

انگار امروز همه حرفی برای گفتن دارند و از اینهمه سر و صدا خسته احساس خستگی می کنید. اما ین ارتباطات نیست که سبب آزارتان است، بلکه تنها گفت و گوهایی احساسی است که انگار هیچ کمکی به نزدیک تر شدن شما به هدف هایتان نمی کنند. با وجود اینهمه حواس پرتی تمرکز کردن بر کار کار سختی خواهد بود. اگرچه باور دارید که وقتی برای این شدت از عواطف ندارید، اما به شکل شیرینی شگفت زده خواهید شد. کافی است دست از مقاومت بردارید، تا تجربه ای فوق العاده را از آن خود کنید.

fal_ordibehesht_borj_2

اینکه سعی می‌کنید حرفه‌ای رفتار کنید اما در عین حال نمی‌توانید تمام احساسات خود را کنترل کنید، اندکی آزارتان می‌دهد. آزاردهنده تر از آن، نقض خلوت شما توسط بقیه و ورود مسائل‌شان به این فضا می‌باشد. با اینکه شاید ندانید به دنبال چه چیزی هستید، امروز می‌خواهید که زندگی مفیدتری داشته باشید. نگران شرایط کاری فعلی خود نباشید. اجازه ندهید که این احساسات آینده‌ی شما را در شرایطی که همه چیز در حال تغییر و تحول بوده، تغییر دهند. یکی از راهکارهایی که الان به آن نیاز دارید، پیدا کردن آرامش معنوی می‌باشد.

fal_khordad_borj_3

اگرچه از آن آدم های خوش بختی هستید که از کارشان لذت می برند، اما اگر کارتان به شما احساس امنیتی که نیاز دارید را ندهد دچار استرس و تنش می شوید. خوشبختانه، سودمندی های مثبتش بر نگرانی های عدم ثبات و بی سرو سامانی کنونی تان می چربد. چسبیدن به گذشته مانع از این می شود که بتوانید قدم بعدی را برای آینده ی خود بردارید. این احتمال وجود دارد که مسئولت هایتان در جریان و در حال تغییر باشند و وقتی نسبت به مسیر خود آگاه شوید  احساس خودباوری بیشتری کنید. بخت با آدم های دلیر وشجاع یار است.

fal_tir_borj_4

هیچ ایده‌ای ندارید که در شرایطی که به دنبال استقلال بیشتری هستید، باید نیازهای عاطفی خود را به کدام سمت جهت دهید. این وضعیت برای شما ترسناک به نظر می‌رسد چراکه معمولا احساس امنیت و آرامش خاطر بیشتری داشتید. بر احساسات خود سرپوش نگذارید (هرچقدر هم که ممکن باشد شما را ناراحت کنند). هیچ زمانی بهتر از الان برای مواجه شدن با ترس و ضعف‌های‌تان وجود ندارد. اجازه دهید تا قلب‌تان شما را راهنمایی کند.

fal_mordad_borj_5

دلتان می خواهد وقت بیشتری برای گذراندن با خانواده تان داشته باشید، اما  علاقه ای ندارید به شکل قدیمی و پاخورده ی قدیم با آنها وقت بگذرانید. چشم تان در پی تجربه های تازه است، شاید هم بخواهید پروژه ای بزرگ را آغاز کنید. شتاب زده عمل نکنید تا دچار گم گشتگی نشوید. هر چقدر که امکان دارد با عزیزانتان وقت بگذرانید اما هیچ توقع اضافی ای نداشته باشید. خانه جایی است که قلبتان آنجاست.

fal_shahrivar_borj_6

اگر امروز کسی مانع از انجام کار نوآورانه‌ی شما شود، ممکن است کلافه شوید. خوشبختانه اگر بتوانید صبر پیشه کنید، همه چیز ختم به خیر و خوبی خواهد شد. موقتا برنامه‌هایی که در ذهن دارید را نادیده گرفته و بپذیرید که همه چیز همیشه آنطور که می‌خواهید، پیش نخواهد رفت. از قضا با نشان دادن رویکرد انعطاف‌پذیر خود ممکن است همه چیز به نفع شما تغییر یافته و موقعیتی ایجاد شده تا بتوانید برنامه‌ی اولیه‌ی خود را پیاده نمایید. به روزگار اعتماد داشته باشید.

fal_mehr_borj_7

برای حفظ محتویات کیف پولتان باید سخت تلاش کنید، چرا که به شدت دلتان در پی خرید چیزی است، خوب است که به راه های گوناگونی برای لذت بردن فکر کنید، اما این جور رویاهای مادی تنها لذتی موقت و زودگذر با خود به همراه می آورند. اگر سادگی را بر هر چیز دیگری برگزینید، در بلند مدت حتما آدم خوش حال تری خواهید بود. به یاد داشته باشید که تنها چیزی که سیری ندارد، چشم حریص است.

fal_aban_borj_8

با اینکه نزدیکان‌تان به خوبی از اینکه بعضی وقت‌ها احساسات‌تان بر شما چیره می‌شوند، آگاه هستند، امروز ممکن است به واکنش‌های غیرمنتظره‌ای از سمت شما روبرو شوند. حتی با تغییر موضع بی دلیل ممکن است خودتان را هم شگفت‌زده کنید. خوشبختانه توضیحی برای وضعیت موجود لازم نخواهد بود و احساسات‌تان صرف اینکه فکر می‌کنید باید خودتان را کنترل کنید، تغییر نخواهند کرد. مادامی که نیت خیر داشته باشید و صادقانه رفتار کنید، آنهایی که باید، بدون هیچ قضاوتی شما را خواهند پذیرفت.

fal_azar_borj_9

آنقدر مستقل عمل می کنید که همکارانتان برای انگیزه گرفتن از شما الگو می گیرند. در نگاه اول این جور به نظر می رسد که انتخاب های شما از ایده آل هایی رویایی و حقایقی فیلسوفانه سرچشمه می گیرند، اما وقتی دل و فکر تان هم سو نیستند، عمل کردن بر مبنای این ایده آل ها کار آسانی نخواهد بود. به هر روف نباید نسبت به ملاحظات خود سکوت پیشه کنید، در میان گذاشتن درگیری های درونی تان شما را از اینی که هستید در چشم دیگران عزیزتر می کند. دیگران بر آسیب پذیری های شما مرهم خواهند گذاشت.

fal_dey_borj_10

امروز تقریبا چیزی نمی‌تواند شما را محدود کند چراکه پتانسیل واقعی خود را به خوبی می‌بینید. با این حال از آنجایی که به رویکردهای تند اعتقادی ندارید، ترجیح می‌دهید که راهکار متعادل‌تر و آرام‌تری را در پیش رو بگیرید. اما باید بدانید که میانه‌روی و ملایمت با انتخابی که ترجیح و خواسته‌ی شخصی‌تان باشد لزوما یکسان و سازگار نیست. به جای اینکه صرفا به هدف خود فکر کنید، از خودتان بپرسید که خواسته‌ی قلبی‌تان چیست. شاید پاسخ این سوال بتواند شما را شگفت‌زده کرده و انرژی‌ای که برای ادامه‌ی کار لازم دارید را تامین نماید.

fal_bahman_borj_11

با اینکه تغییراتی که مدت‌ها فقط رویایی بیش نبودند در حال وقوع بوده، ممکن است در مورد اینکه به سمت مقصد خود در حال پیشروی هستید، تردیدهایی داشته باشید. خوشبختانه این تردیدها و عدم قطعیت جزئی از پروسه‌ی طبیعی این مسائل بوده و ظرف روزهای آتی از بین خواهند رفت. به جای آنکه به نتایج ناخوشایند فکر کنید، به نتیجه‌ی دلخواه خود تمرکز کنید. اینکه مثبت فکر کنید به مراتب شما را قدرتمندتر خواهد کرد تا اینکه بخاطر ترس از عواقب پذیرفتن چیزی به آن نه بگویید. اجازه دهید تا امیدتان بزرگتر و بیشتر از ترس‌تان باشد.

fal_esfand_borj_12

 امروز کارهای زیادی نیاز به توجه و رسیدگی شما دارند و باید آماده باشید تا در لحظه و با کمترین آگاهی قبلی مسیر خود را عوض کنید. اگر پاسخ و واکنش غلطی نسبت به اتفاق غیرمنتظره‌ای داشته باشید، ممکن است تمام برنامه‌های‌تان خراب شود. سعی نکنید به حفظ برنامه‌ی قبلی خود اصرار بورزید چراکه این کار هم ممکن است مسائل را برای‌تان پیچیده تر کند. از خودتان انعطاف نشان دهید. سطح انتظارات‌تان را پایین آورده، برای بدترین شرایط خودتان را آماده کرده و امیدوار باشید که با بهترین نتیجه، از این وضعیت رهایی یابید.

admin
احسان 27 ساله ، متولد اصفهان فارغ التحصیل رشته مهندسی صنایع ، علاقه زیادی به طراحی سایت و مدیریت آن دارم ، اهل شعرم مخصوصا حافظ و مهدی اخوان ثالث ، رمان هم می خونم از نویسندگان محبوبم پائولو کوئلو هست ، 8-9 سالی هست در زمینه وبسایت کار میکنم و همیشه دوست داشتم سایتی بدرد بخور واسه کاربرها ایجاد کنم
http://www.keshvaram.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *