طالع بینی

فال امروز: چهارشنبه، ۲ دی ۱۳۹۴

fal_farvardin_borj_1

اگر به حواس پرتی پا بدهید، تمام روز را از این شاخه به آن شاخه می پرید. اگر رییس تان از شما خواست که پیش از رفتن سر وقت هر پروژه ای باید آنچه را که در دست دارید به سرانجام برسانید، طبیعتا نباید شگفت زده شوید. با وجود میل طبیعی و درونی تان با کمی تمرکز و تمرین در نظم دادن به خود می توانید زمان را مدیریت کنید. مسئولانه عمل کنید تا کسی نیت و کارتان را زیر سوال نبرد.
fal_ordibehesht_borj_2
بر این باور هستید که همه چیز را تحت کنترل خود درآورده‌اید اما اتفاق غیرمنتظره‌ای ممکن است موجب شود که تردیدهایی را در مورد انتخاب‌های اخیرتان پیدا کنید. با اینکه راهی برای تغییر اتفاقات گذشته وجود ندارد، می‌توانید به بهترین نحو از شرایط فعلی استفاده نمایید. اگر وقت زیادی را به مرور اتفاقات گذشته اختصاص ندهید، به خوبی از پس قول‌ها و تعهدات فعلی‌تان برخواهید آمد.

fal_khordad_borj_3

نسبت به آینده و پیروزی های آتی آنقدر هیجان زده اید که در پوست خود نمی گنجید. اما این همه هیجان و شور و شوق الزاما نمی تواند موجب پیروزی شما شوید، بلکه تنها سبب ایجاد مشکلاتی می شود. مگر اینکه زمانی را به دور از تب و تاب به انجام کارهایتان اختصاص دهید. سعی کنید وقتی سرتان خیلی شلوغ است دست به برنامه ریزی های زیادی نزنید. تا زمانی که این انرژی پر هیاهو آرام نگرفته است، سعی کنید تا می توانید کارهایتان را به نتیجه برسانید.

fal_tir_borj_4

از آنجایی که خروجی و بهره‌ی کاری خود را به خوبی حفظ می‌کنید، کسی متوجه اینکه مشغول خیال‌پردازی شده‌اید، نمی‌شود. با این برای آنکه کسی متوجه این وضعیت نشود، باید تلاش زیادی بکنید. ممکن است به سادگی هرچه تمام و با افشا شدن یکی از رازهای زندگی‌تان، سرنوشت شما دچار تغییر شود. خوشبختانه بعد از اینکه کارتان را انجام دادید، دیگر دلیلی برای پنهان کاری وجود نخواهد داشت.

fal_mordad_borj_5

امروز به آسانی جایگاه خود را در محل کار پیدا می کنید و از دستاوردهایتان احساس خیلی خوبی خواهید داشت. تنها باید به یاد داشته باشید که هر کاری که بکنید بر آینده تان تاثیر خواهد داشت. هرچند، همه چیز هم امروز آسان نخواهد بود. مسائل جدی ای نیاز به توجه شما دارند و هر چه زودتر با آنها رو به رو شوید بهتر است. خبر بد اینکه در بیان نظر خود در لحظه ممکن است زیاده روی داشته باشید. پیش از اینکه دست به کاری بزنید که پشیمانی به بار آرد، از دوستان و همکارانتان مشورت بگیرید. هرجقدر از جار و جنجال به دور باشید کارایی تان بیشتر می شود.

fal_shahrivar_borj_6

بکار گرفتن رویکردی عملی در شرایطی که ذهنتان سراپا پر از افکار مختلف بوده، کار دشواری خواهد بود. ممکن است حتی این تصور را داشته باشید که در دنیای دیگری گیر افتاده‌اید. مسلما این شرایط از سرعت پیشروی شما می‌کاهد. به جای آنکه اصرار بر آن داشته باشید تا غیرممکن‌ها را ممکن کنید، اندکی از وقت خود را به بررسی تمام گزینه‌های موجود در پیش‌روی‌تان اختصاص دهید. ظرف روزهای آتی و با بهبود این شرایط بهتر می‌توانید تصمیم بگیرید و برای اهداف طولانی مدت خود برنامه‌ریزی نمایید.

fal_mehr_borj_7

هنوز هم بخشی از نقشه ی شما این است که سخت کار کنید و زندگی تان را سامان دهید، اما امروز دلتان هوس کمی تفریح بی دغدغه دارد. شاید سعی کنید به نحوی خود را قانع کنید، اما خوب می دانید که مسئولیت های فشرده ای بر سرتان انبار شده. خوشبختانه شما استاد توازن هستید. و به خوبی می توانید بی تابی خود را مهار کنید. آنچه را که بیشتر از هر چیزی می خواهید فدای آنچه که تنها در این لحظه می خواهیدش نکنید.

fal_aban_borj_8

تنش‌های اخیر در درون‌تان انباشته شده و به دنبال پیدا کردن راهی پرهیجان برای تخلیه‌ی آنها هستید. ممکن است ترجیح دهید که احساسات خود را از صورت مسئله حذف کنید اما با برقراری ارتباطی درونی، حس دلسوزی و مثبت‌اندیشی‌تان تقویت خواهد شد. به جای آنکه با انجام فعالیت‌های اجتماعی سر خودتان را گرم کنید، بهتر است با خود خلوت کرده و به فکر کردن بپردازید. سعی کنید سطح آگاهی و هوشیاری خود را بالا ببرید. همین که بتوانید رویکرد خود را تغییر دهید، همه چیز تغییر خواهد یافت.

fal_azar_borj_9

امروز هی این و آن چشم تان را می گیرند و کنجکاوی تان را بر می انگیزند، اما هیچ خبری از رابطه ی احساسی عمیقی نیست. حتی اگر در دل نسبت به داشتن رابطه ای عمیق تر بی علاقه نباشید، باز هم از اینکه تا به کسی کشش دارید با او گفت و گویی کوتاه داشته باشید، بیشتر لذت می برید. هیچ نیازی نیست که دمدمی مزاج بودن امروز خود را مورد انتقاد قرار دهید. خوشبختانه چند روزی به دیر نمی انجامد که فرصت کافی برای داشتن رابطه ای عمیق تر و تمرکز کردن بر شخصی خاص بهتان رو خواهد کرد.

fal_dey_borj_10

ممکن است آنقدر درگیر مسئله‌ای در محیط کار شده باشید که فراموش کنید از شرایط جاری لذت هم ببرید. اگر تمام ذهنتان درگیر برنامه‌ریزی برای زمان فراغت‌تان باشد، نمی‌توانید آنطور که باید با همکاران خود مشارکت و تعامل داشته باشید. همه‌چیز صرفا آن مسائلی که در ذهن‌تان است، نبوده و بد نیست که گزینه‌های دیگری را هم که دنیا برای‌تان در نظر گرفته را امتحان کنید. اجازه ندهید که رویاهایی که برای آینده‌ی خود دارید، مانع از بهره‌بردن از شرایط جاری شوند.

fal_bahman_borj_11

تنها چیزی که امروز برای داشتن دیدی درست به زندگی نیاز دارید، معاشرت و هم نشینی با دوستی خوب و یا محبوب تان است. حتی اگر تا خرخره غرق کارید و گرفتار، نباید اجازه دهید که شانس کام یابی و خوش گذرانی از دستتان برود. فردا می توانید با چهره ای خندان به همه ی این کارها رسیدگی کنید. اما همیشه نمی توانید منتظر فرار سیدن زمانی چنین فوق العاده بمانید، چرا که دیگر فرصت از راه رسیده است.

fal_esfand_borj_12

امروز رابطی شخصی و یا کاری ممکن است تبدیل به منبعی از تنش شود (علی‌الخصوص اگر سعی بر آن داشته باشند که از شما کاری را بخواهند که آمادگی و میل به انجام آن را نداشته باشید). اگر نگران خروجی منفی از این کار هستید، نگرانی‌های‌تان را با طرف مقابل در میان بگذارید. تمرکز خود را از روی مسائل آتی برداشته و بر اتفاقات لحظه‌ی جاری تمرکز کنید. با برخوردی صادقانه، همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت.

admin
احسان 27 ساله ، متولد اصفهان فارغ التحصیل رشته مهندسی صنایع ، علاقه زیادی به طراحی سایت و مدیریت آن دارم ، اهل شعرم مخصوصا حافظ و مهدی اخوان ثالث ، رمان هم می خونم از نویسندگان محبوبم پائولو کوئلو هست ، 8-9 سالی هست در زمینه وبسایت کار میکنم و همیشه دوست داشتم سایتی بدرد بخور واسه کاربرها ایجاد کنم
http://www.keshvaram.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *