طالع بینی

فال امروز: یکشنبه، ۴ بهمن ۱۳۹۴

fal_farvardin_borj_1

به جای آنکه در مورد کارهایی که باید انجام دهید اعتراض کنید، بهتر است هرچه سریعتر آنها را اولویت بندی کرده و آن دسته از کارهایی که انجام ندادنشان در شرایط فعلی مشکلی ایجاد نمی کند را موقتا کنار بگذارید. باید زمانی را برای تفریح بدون داشتن عذاب وجدان و نگرانی ایجاد کنید. مایلید که در فعالیتی گروهی مشارکت داشته باشید اما نمی دانید که چه میزان از آزادی شخصی خود را فدای این کار کنید. بهتر است ریسک کنید چراکه این تنها راهی است که می توانید خودتان را مورد آزمایش قرار دهید.
fal_ordibehesht_borj_2
امروز باید دور از چشم دیگران به کارهای خود بپردازید و همین که امروز کارهای زیادی برای انجام دادن ندارید، باید خودتان را خوش شانس بدانید. اگر چاره ای جز حضور در جمع ندارید، بهتر است مسائل خصوصی تان را در قالب رویاپردازی برای خودتان نگه دارید. محبوب ترین رویاها و تصاویری که در ذهن دارید را به مانند پتوی محبوب دوران کودکی به آغوش بکشید. هیچ کس نمی تواند حس آرامش و راحتی تان را از شما بگیرید مگر آنکه خودتان این اجازه را به او بدهید.

fal_khordad_borj_3

امروز موقعیت جاری کهکشان ایجاب کرده تا حواس تان پرت شده و مدام از شاخه ای به شاخه ای دیگر بپرید. با این حال سیستم هشدار درونی پیش از موعدتان شما را از تغییرات آزاردهنده ای آگاه کرده است. توفانی در راه است و انتظار کشیدن جریان آدرنالین را در خونتان جاری کرده است. خوشبختانه آمادگی کافی برای هر اقدامی را دارید. زمانبندی مهم ترین مسئله بوده پس مراقب باشید که پیش از موعد دست به کاری نزنید. بازدهی تان سر به فلک خواهید کشید اگر تا فردا صبر کنید.

fal_tir_borj_4

با بکارگیری رویکرد خلاقانه در کنترل مخارج، وضعیت امروز خود را به خوبی بهبود خواهید بخشید. ممکن است به طور لحظه ای متوجه راهکاری شوید که می تواند مانعی که مدت ها جلوی خریدن چیزی که دلتان می خواسته را گرفته، به کنار بزنید. نگران نشوید اگر تمام جزییات نقشه تان هنوز مهیا نشده چراکه هیچ عجله ای در این کار وجود ندارد. سرمایه گذاری در چیزی با ارزش کاری عاقلانه است (مادامیکه واقعا به این چیز احتیاج داشته باشید).

fal_mordad_borj_5

امروز گویا همه به خوبی می توانند حس واقعی شما را بخوانند. معمولا کسی نیستید که بخواهید احساسات خود را از دیگران مخفی کنید اما موقعیت جاری کهکشان باعث شده تا در مورد آنها فریاد بزنید. با فاصله گرفتن از کسانی که شما را دوست دارند چیزی عائد شما نخواهد شد. با یک بحث ۲ طرفه و صادقانه به آنچه که نیاز دارید دست خواهید یافت.

fal_shahrivar_borj_6

امروز دلایل معتبری وجود داشته تا آنچه که در ذهن دارید را عنوان نکنید. ممکن است کسی فرض را بر این بگذارد که تمام ابعاد داستان را بیان کرده اید و بر همین اساس برای تمام افراد درگیر تصمیم گیری نماید. بهتر است تا در شرایط فعلی سکوت کنید تا اینکه درگیری های درونی خود را در معرض نمایش قرار داده و دیگران را وادار به سر و کله زدن با احساسات خام خودتان کنید. وقتی که از وخامت شرایط کاسته شده و تسلط بیشتری به مسائل پیدا کردید، می توانید افکار خود را با بقیه در میان بگذارید.

fal_mehr_borj_7

شاید بر این باور باشید که امروز همه چیز تغییر خواهد کرد اما هنوز به تمام جزییات لازم برای پیش بینی حرکت بعدی خود دسترسی ندارید. به بستن فصلی از داستان زندگی خود نزدیک شده اید اما ایده ای ندارید که قدم بعدی شما چه خواهد بود. تا جایی که می توانید مسائل عاطفی حل نشده را به نتیجه برسانید چراکه در هفته های آتی و با سرعت گرفتن اتفاقات جدید، دیگر فرصتی برای بازگشت به آنها نخواهید داشت. از سنگینی بار خود کاسته تا بتوانید با بار کمتری دست به ماجراجویی بعدی زندگی خود بزنید.

fal_aban_borj_8

در حال تلاش برای حل چالشی که میان قلب و مغزتان ایجاد شده، به سر می برید. بطور منطقی می دانید که چه کار باید کنید و آمادگی لازم برای پیاده کردن نقشه ی خود را دارید. با این حال امروز در مورد اینکه به کدام یک از احساسات خود اعتماد کنید، مطمئن نیستید. برگ برنده ی شما در شرایط فعلی، صبر پیشه کردن خواهد بود و خوشبختانه زمانه و روزگار نیز در این راستا شما را یاری خواهند کرد.

fal_azar_borj_9

اگر امروز رئیس و رهبر خودتان شوید، بقیه هم از شما پیروی خواهند کرد. تکیه بر محدودیت های همیشگی کارساز نخواهد بود چراکه صحبت های تان کسی را قانع نخواهد کرد. در شرایط فعلی اعمالتان صدایی رساتر از حرف هایتان خواهند داشت. با اینکه حتی با دنبال کردن احمقانه ترین ایده های تان هم می توانید روی حمایت های سایرین حساب باز کنید، بهتر است احساس مسئولیت کرده و قبل از اینکه کاری کنید که موجب پشیمانی شود، جلوی خودتان را بگیرید.

fal_dey_borj_10

امروز تمایل چندانی به انجام کارهای امن و حساب و کتاب شده ندارید. می خواهید که قدم در سرزمین های ناشناخته بگذارید تا بلکه معنایی را از درون تاریکی های زندگی خود پیدا کنید. موقعیت جاری کهکشان نیز احساسات پیچیده ای را در درون تان تحریک خواهد کرد. دوران ساده ای نخواهد بود چراکه احساسات قدیمی مجددا شما را خواهند ترساند. خوشبختانه اگر با احساسات درونی خود رو در رو شوید، مقدمات ایجاد تغییرات سازنده در زندگی خود را فراهم خواهید ساخت.

fal_bahman_borj_11

تقریبا هر کاری که امروز انجام دهید موجب ایجاد واکنشی فوری خواهد شد. نتایجی که با دنبال کردن برداشت های درونی خود کسب می کنید، با انتظارات تان هماهنگی نخواهند داشت. لازم است که به محض پیش آمدن هر مسئله ای با آن رو در رو شوید (حتی اگر انرژی و وقت شما برای انجام فعالیتی لذت بخش را از بین ببرد). نمی توانید از برخی مسائل فرار کنید و کار چندانی هم برای تغییر روند کلی اتفاقات از دستان تان بر نمی آید. سعی نکنید کنترل همه ی مسائل را در دستان خود بگیرید.

fal_esfand_borj_12

امروز برای کمک کردن به جبران کم و کاستی های کسی ممکن است خودتان را خسته کنید. حتی اگر درگیر مناسبت های خانوادگی و یا گروهی باشید، باز هم می خواهید نقش خاص شما در این مسئله شناخته شده بماند. با این حال اگر قرار است این کار به اسم دیگران تمام شود، نباید خیلی خودتان را درگیر این مسئله نمایید. جریان اتفاقات به زودی تغییر خواهد کرد و لازم است که اصالت و ماهیت خودتان را حفظ کنید. با خودتان رو راست باشید تا تبدیل به قهرمان گم شده ی زندگی خود شوید.

admin
احسان 27 ساله ، متولد اصفهان فارغ التحصیل رشته مهندسی صنایع ، علاقه زیادی به طراحی سایت و مدیریت آن دارم ، اهل شعرم مخصوصا حافظ و مهدی اخوان ثالث ، رمان هم می خونم از نویسندگان محبوبم پائولو کوئلو هست ، 8-9 سالی هست در زمینه وبسایت کار میکنم و همیشه دوست داشتم سایتی بدرد بخور واسه کاربرها ایجاد کنم
http://www.keshvaram.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *