رژیم های لاغری

مرکباتی جهت باز شدن اشتها

برخی از افراد به خصوص کودکان کم اشتها هستند،برای افزایش اشتهای از این میوه استفاده کنید.

عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشكی اهواز گفت:برخی دانش‌آموزان به دلیل بی‌اشتهایی صبحانه نمی‌خورند كه در این موارد مصرف میوه تازه بویژه لیموشیرین موجب باز شدن اشتهای كودك می‌شود.
وی افزود: مصرف صبحانه و میان وعده برای دانش‌آموزان ضروری است و توصیه می‌شود به تناوب از نان و پنیر، تخم‌مرغ، آجیل و انواع میوه‌ها و آب میوه‌های طبیعی استفاده شود.
دكتر فریده شیشه‌بر اظهار كرد:كودكان به دلیل قرار داشتن در سن رشد و همچنین داشتن فعالیت ذهنی،نیازمند مصرف صبحانه و میان وعده سالم هستند و توجه به نوع مواد غذایی كه در این دو وعده صرف می‌شود بسیار مهم است.
وی افزود: توصیه می‌شود در وعده صبحانه از نان و پنیر همراه خیار یا گردو همراه آب‌میوه‌های طبیعی استفاده شود.همچنین می‌توان برخی روزها از تخم‌مرغ آب‌پز یا عسل نیز در وعده صبحانه استفاده كرد.
وی خاطرنشان كرد: مصرف میان وعده نیز به افزایش یادگیری كودك كمك می‌كند و توصیه می‌شود از نان و پنیر و خیار یا مغز گردو به عنوان میان وعده استفاده شود.
این متخصص تغذیه بیان كرد: مصرف میوه‌های تازه و قابل حمل مانند سیب و موز نیز در میان وعده دانش‌آموزان موثر است.همچنین در صورت امكان می‌توان از آجیل و انواع مغزها استفاده كرد.

+ویتامینی جهت کاهش اشتها
++برای کاهش اشتها چه باید کرد؟
+++روغنی مفید جهت کاهش اشتها
++++۴ روش آسان برای کنترل اشتها
+++++۱۰ توصیه برای کاهش اشتها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *