آرایشی و زیبایی

چند نکته جالب بري آرايش و پوست:

*
يک بار صبح و يکم بار شب، هر بار يک قطعه پنج سانتي از گياه الوورا را بريده و شيره آن را به صورت خود بماليد تا پوست شاداب و شفافي داشته باشيد و به مرور چروک هي پوستتان کم شده و پوستتان کشيده شود .

*
روغن هسته انگور باعث رويش مجدد ابرو مي شود. (طرز تهيه ين روغن به زودي در همين قسمت از سيت)

*
بري فرم دادن ابروها کشمش را از وسط نصف کرده به قسمت هي نامنظم ابرو بماليد و بعد با شانه يا برس ريمل خشک شده به سمت بالا شانه کنيد.

*
بعد از آريش صورت، هنگامي که به موهي خود تافت مي پاشيد، اجازه دهيد مقداري از تافت به چهره تان پاشيده شود (البته چشمهيتان را ببنديد). ين کار باعث تثبيت تقريبي آريشتان مي گردد.

*
بري ماندگاري رژ لب خود کرم پودر صورتتان را به لبتان ماليده سپس کمي هم پنکيک بزنيد تا لب بيرنگ شود. بعد رژ لب خود را بزنيد. حدالامکان از استفاده از رژهي اصطلاحا دوام دار جلوگيري کنيد چون سرب موجود در ين رژها، که باعث دوام آنها مي گردد، در طي زمان به پوست لب آسيب رسانده آن را خراب مي کند.

admin
احسان 27 ساله ، متولد اصفهان فارغ التحصیل رشته مهندسی صنایع ، علاقه زیادی به طراحی سایت و مدیریت آن دارم ، اهل شعرم مخصوصا حافظ و مهدی اخوان ثالث ، رمان هم می خونم از نویسندگان محبوبم پائولو کوئلو هست ، 8-9 سالی هست در زمینه وبسایت کار میکنم و همیشه دوست داشتم سایتی بدرد بخور واسه کاربرها ایجاد کنم
http://www.keshvaram.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *