fal_farvardin_borj_1

اتفاقات بی‌دلیلی امروز یکی پس از دیگری به وقوع پیوسته و تمرکز و توجه‌تان را از وظایف اصلی‌تان دور خواهند کرد. با این حال شما کسی نیستید که بدون دست‌یابی به نتایج مقبول، میدان را خالی کنید. از طرفی دیگر اگر شرایط طوری بوده که می‌توانید استراحت کنید و یا به پرورش و تقویت روح خود بپردازید، همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت. هرچقدر که در شرایط فعلی فشار کمتری به خودتان آورید، آرامش بیشتری خواهید داشت. با اینکه نمی‌توان کنترل تمام امور پیرامون خود را نادیده گرفت، از اینکه برخی مسائل را رها کرده، درس‌های زیادی فرا خواهید گرفت.

fal_ordibehesht_borj_2

وقتی کسی با قانون شما بازی نکند، دچار استرس زیادی می شوید. امروز شاید حتی کسی فراتر از این ها بهتان یادآور شود که راه کارتان شدنی نیست. قدرت های بی شمار و ناپیدای زیادی در نتیجه ی نقشه هایتان اثر گذار هستند و تلاش برای اینکه خود را محق نشان دهید هیچ سودی برایتان نخواهد داشت. امروز نسبت به نتایجی که انتظار دارید توقع خود را پایین تر بیاورید. فردا دوباره می توانید فرمان را به دست بگیرید، البته به این شرط که امروز با جنگ های بیهوده خود را خسته نکنید.

fal_khordad_borj_3

بخاطر محدودیت‌های زمانی لازم است که اهداف حرفه‌ای خود را مورد بازبینی قرار دهید. نه اینکه کارتان وقتی بیش از آنچه انتظار داشته باشید بگیرد بلکه صرفا چون به نظر می‌رسد لقمه‌ای بزرگتر از دهان خود برداشته‌اید. بهتر است همین مسیر فعلی خود را دنبال کرده و برای در امان ماندن از مشکلات اضافی خودتان را درگیر جهت‌گیری جدیدی نکنید. امروز تصمیم لحظه‌ای و نسنجیده‌ای نگیرید چراکه تا رسیدن به بهترین راه‌حل، بارها نظرتان تغییر خواهد یافت. صبر پیشه کنید.

fal_tir_borj_4

به طور کلی وقتی ماه در برج جوزا خانه می کند، شما خرچنگ های تیر ماهی چندان احساس خوشایند و آرامی ندارید. هر چند ممکن است این فرونشست موج های احساسی سبب شود تا بتوانید از عقل سلیم خود بهره گرفته و موجب آسایش تان شود. امروز درک امواج انرژی معشوق و یا دوست تان کار آسانی نخواهد بود و این تیره و تار بودن روابط کنونی می تواند شما را درگیر خود کند. به هر رو، اینکه برای حفظ تعادل خود به دست و پا زدن و تقلا بیفتید کار عاقلانه ای به نظر نمیرسد. بهتر خواهد بود اگر پیش از هر درخواستی از هر کسی، امنیت را در درون خویش بیابید.

fal_mordad_borj_5

امروز بدون اینکه حتی متوجه شوید، پیام‌های ضد و نقیضی را به دیگران انتقال می‌دهید. میل شما برای حفظ بازدهی مناسب در محیط کار بواسطه‌ی تخیلات قوی‌تان دچار چالش شده است. تمایل چندانی برای آنکه از رویاهای خود بگذرید، ندارید و بلندپروازی‌های سایرین نیز این امر را در درون شما تقویت می‌کند. خوشبختانه نیازی به حل و فصل فوری این مسئله وجود ندارد. کافیست که از تاثیری که تصمیم‌های شما بر روی بقیه می‌گذارد، آگاه باشید. در دراز مدت، تعهد به هدف‌تان، تعیین کننده‌ترین نقش را ایفا خواهد کرد.

fal_shahrivar_borj_6

امروز درک پیچیدگی مسائل محل کار بسیار سخت و نشدنی می نماید. به هر رو، ماموریت اصلی امروزتان این است که درک روانی خود را از رابطه هایتان عمیق تر و درست تر کنید. اراده ی قوی تان بهترین همراه شما در انجام این مهم خواهد بود. شیرجه زدن به دریای رازآلود عشق، از هیجان انگیز ترین و جذاب ترین کارهای آدمی است.

fal_mehr_borj_7

امروز برقراری تعادل در زندگی کار دشواری خواهد بود چراکه مسئله‌ای توجه شما را از عالم واقع به ضمیر ناخودآگاه‌تان خواهد کشاند. با اینکه از شما انتظار می‌رود که به وظایف خود توجه داشته باشید، از اهمیت حیاتی توجه به نیازهای درونی خود نیز آگاه هستید. بهتر است قبل از رسیدگی به نیازهای روحی خود، به وظایف دنیوی‌تان عمل کنید. به اولویت‌هایی که تعیین کرده اید، پایبند باشید.

fal_aban_borj_8

اگرچه امیدوارید که بحث کنونی را به مسیری پرمعنی تر راهنمایی کنید، اما همه چیز مطابق خواسته ی شما پیش نخواهد رفت. تلاش شما برای بیان احساسات عمیق تان برای دوستان و همکاران تحت تاثیر ماه قرار خواهد گرفت، و با سختی های در ارتباطات خود رو به رو خواهید شد. اگر توان پذیرش تغییر شرایط را داشته باشد، این امید وجود دارد که بحثی سالم نهایتا به سود شما بینجامد. بی خیال وابستگی هایی که به نتایج از پیش تعیین شده دارید شده و تنها سعی کنید از هر لحظه لذت ببرید.

fal_azar_borj_9

لجبازی های امروزتان دردسرساز خواهند شد. احساس می‌کنید که مافوق‌تان کارهای شما را زیر سوال برده است. ذاتا عادت دارید که توضیحات خیلی کلی‌ای ارائه دهید و همین امر موجب خواهد شد تا ساده‌ترین سوءتفاهم تبدیل به اختلاف‌نظری جدی شود. با تمرکز بر روی جزییات می‌توانید از وقوع این درگیری پیش‌گیری کنید. چه زمانی که حرف می‌زنید و چه موقعی که گوش می‌دهید، همه چیز را با دقت در نظر بگیرید.

fal_dey_borj_10

انگار دیگران در حال پنهان کردن احساسات شان از شما هستند، اما شاید هم این شمایید که حالتی دفاعی به خود گرفته اید. شاید کمی بدبین شده باشید، چرا که مایلید شرایط و قوانین بازی را درک کنید، حتی اگر مسائل واقعی آن چندان واضح و سطحی نباشند. هر چه در کشف حقیقت با اراده تر باشید، بیشتر مجبور به جست و جو خواهید شد. به هر رو، نباید برای حل مشکلی قدیمی به عقب برگردید، فقط باید رو به جلو حرکت کرده و نگاه تان به آینده باشد. هرگاه دست از تلاش برای کشف حقیقت بردارید، رازهای پنهان خود به خود رو خواهند شد.

fal_bahman_borj_11

مسئله‌ای شخصی توجه شما را از اهداف حرفه‌ای‌تان دور خواهد کرد. اینکه خوش‌نیتی شما کافی نبوده، شما را کلافه خواهد کرد. ممکن است هیچ راه حل فوری‌ و آسانی برای مشکلات فعلی‌تان وجود نداشته باشد. با این حال خوش‌قلبی‌تان کمک خواهد کرد تا از شدت فشارهای موجود در خانه و در محیط کار کاسته شود. هرکاری که از دست‌تان بر‌می‌آید را بدون آنکه بخواهید راه‌حل خودتان را به کسی تحمیل کنید، انجام دهید. نهایتا رودخانه، بدون نیاز به مداخله‌ی خاصی، راه خود به دریا را پیدا خواهد کرد.

fal_esfand_borj_12

مسئله‌ای شخصی توجه شما را از اهداف حرفه‌ای‌تان دور خواهد کرد. اینکه خوش‌نیتی شما کافی نبوده، شما را کلافه خواهد کرد. ممکن است هیچ راه حل فوری‌ و آسانی برای مشکلات فعلی‌تان وجود نداشته باشد. با این حال خوش‌قلبی‌تان کمک خواهد کرد تا از شدت فشارهای موجود در خانه و در محیط کار کاسته شود. هرکاری که از دست‌تان بر‌می‌آید را بدون آنکه بخواهید راه‌حل خودتان را به کسی تحمیل کنید، انجام دهید. نهایتا رودخانه، بدون نیاز به مداخله‌ی خاصی، راه خود به دریا را پیدا خواهد کرد.

گردآوری : مجله اینترنتی صبح نو

این نوشته برای شما جذاب بود؟ با دیگران به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات

پربازدید ترین مقالات