fal_farvardin_borj_1

شاید لازم باشد که حتی قبل از اینکه خودتان متوجه شوید، کسی به شما بگوید که دارید فریاد می‌زنید. آنقدر هیجان‌زده هستید که ممکن است ایده‌ای ساده را تبدیل به موضوعی برای زیر سوال بردن اعتبار خود کنید. بهتر است کمی حساسیت خود را بالاتر برده تا مبادا موضوعی بی‌اهمیت را تبدیل به مسئله‌ای مهم کنید. هر موقع که احساس کردید هیجان‌زده شده‌اید، چند نفس عمیق کشیده تا کمی آرام بگیرید. با بالا رفتن سطح هوشیاری، تسلط شما به کنترل امور و مسائل نیز بیشتر خواهد شد.

fal_ordibehesht_borj_2

از یک مخالفت ساده از سوی دیگران چنان از کوره در می روید که یادتان می رود این قضیه ارزش اینهمه جار و جنجال را ندارد. کافی است کمی سازش کنید تا از جنگ و جدل به دور باشید. بردبار باشید تا همه چیز در جای درست خود قرار گیرد.

fal_khordad_borj_3

امروز شاید بخواهید بیشتر از آنچه که قادر هستید، خویشتن‌داری کنید. خوشبختانه نگران اینکه بیش از حد درگیر موضوعی که برای‌تان اهمیت دارد شوید، نیستید. بیشتر از هر چیزی احترام به حریم خصوصی کسی برای‌تان مهم خواهد بود. موقعیت جاری کهکشان شما را تشویق به ابراز احساسات می‌کند اما الان شاید زمان مناسبی برای عنوان کردن تمام ماجرا نباشد. مراقب باشید که مبادا آنچه که به اشتراک گذاشتنش در اختیار شما نیست را با کسی در میان بگذارید. با لبخند به دیگران بگویید که سرشان به کار خودشان باشد.

fal_tir_borj_4

معمولا همان کسی هستید که دیگران برای درد و دل کردن به او تکیه می کنند. امروز اما بیشتر گوینده ی خوبی هستید تا شنونده. پر از شور و هیجان برای گفتن از رویاهای خود هستید تا اینکه بخواهید به نیازهای دیگران اهمیت دهید. این خیلی هم طبیعی و درست است. اما مهار شور و شوق خود را در دست بگیرید تا بیش از آنچه باید به زبان نیاورید. احتیاط یار و رفیق خوبی برای شماست.

fal_mordad_borj_5

امروز وقتی که متوجه حجم انبوه کارهایی که می‌بایست تا پایان هفته به آنها رسیدگی کنید، شوید، ممکن است دچار حمله‌ی عصبی گردید. شاید حتی از اینکه این اواخر مسئولیت زیادی به عهده گرفته‌اید، پشیمان شوید. با نگرانی و اضطراب نمی‌توانید به کارهای‌تان بپردازید. این حس کمبود زمان نیز برگرفته از موقعیت جاری کهکشان می‌باشد. به جای نگرانی آستین‌های خود را بالا زده و مشغول کار شوید. هرچقدر زودتر شروع کنید، زودتر همه چیز تمام خواهد شد.

fal_shahrivar_borj_6

ممکن است فرآیند ذهنی تان از نظم خود خارج شده و تحت تاثیر افکاری آتشین قرار گیرد. به هر رو، نباید دیگران را به خاطر برداشت های خود و خشمگین شدن هایتان سرزنش کنید. کوتاهی های خود را پذیرفته تا وقت و انرژی برای بهتر کردن خود و موقعیت تان داشته باشید.

fal_mehr_borj_7

از صمیم قلب می‌خواهید که موضع خود را به همکاران‌تان توضیح دهید اما هر آنچه که بگویید از دید آنها به عنوان توجیهی بیش دیده نخواهد شد. بیان کردن داستان پیچیده‌تر از آنچه که به نظر می‌رسد خواهد بود. انگیزه‌ی شما برای به اشتراک گذاشتن این قضیه با بقیه آشکار نیست و این باعث می‌شود که نتوانند به اطمینان خاطر دست یابند. اگر احساس کردید امروز بقیه از شما فاصله می‌گیرند، بگذارید که این کار صورت گرفته و داستان خود را روزی دیگر برای‌شان تعریف کنید.
fal_aban_borj_8

دلتان می خواست دیگران همه قدر کمک ها و تلاش هایتان را می دانستند و درک می کردند که چه اندازه بیشتر از وظیفه تان کار کرده اید. اما چنین توقعاتی تنها سبب ناراحتی و رنجش بیشترتان می شود. هر چند که موافقت بی چون و چرا با دیگران هم به نفع تان نخواهد بود.  هیچ کس نمی تواند همچون خودتان برای شما تصمیمی بگیرد. بهترین راهی را که می شناسید در پیش بگیرید.

fal_azar_borj_9

امروز بیش از حد درگیر اینکه چطور تصمیم‌گیری می‌کنید می‌شوید و این قضیه هیچ کمکی در انتخاب تصمیم درست نخواهد کرد. موقعیت جاری کهکشان شما را وادار به یافتن پاسخ پیچیده‌ترین مسائل می‌کند. خوشبختانه هیچ دلیلی وجود ندارد که بخواهید قدرت تجزیه و تحلیل خود را به دیگران ثابت کنید. کافیست بر انجام کارهای‌تان تمرکز کرده و به سمت مقصد خود حرکت کنید. وقت زیادی را صرف فکر کردن نکنید و اجازه دهید تا در طول مسیر قلب‌تان شما را راهنمایی کند.

fal_dey_borj_10

سرسختی و پایداری همیشگی تان امروز می توند دلیل پیروزی تان باشد.در شگفتی فرو می مانید از اینکه دیگران چه آسان شما را تنها می گذارند. راه های تازه ای پیش پایتان باز می شود اما به همان راه و مقصد پیشین خود بچسبید و تغییر مسیر ندهید.  با اراده از خواب بدار شوید تا با موفقیت به خواب بروید.

fal_bahman_borj_11

امروز تقریبا غیرممکن است که بتوانید نارضایتی خود را مخفی نگه دارید. ممکن است کسی با جلب توجه بیش از حد و یا با نسبت دادن ناحق کاری به خود شما را آزرده‌خاطر کند. هیچ علاقه‌ای به بزرگ کردن بی مورد کسی ندارید و صرفا می‌خواهید با حداقل ماجراسازی، تغییراتی را ایجاد نمایید. با این حال ممکن است منابع لازم برای به اتمام رساندن کاری را دست‌کم گرفته و به این منظور نیاز به کمک دیگران داشته باشید. اندکی در قضاوت‌های خود ملایمت به خرج دهید. مسیر دستیابی به موفقیت بسیار طولانی و پر پیچ و خم می‌باشد.

fal_esfand_borj_12

امروز تحت تاثیر همدستی بهرام و مشتری رفتاری غلو آمیز دارید. به سخن که می آیید دیگر نمی شود متوقف تان کرد. اما این روش را امتحان کنید، به این فکر کنید که چقدر ممکن است ایده های امروزتان از واقعیت دور باشند. بدون رودربایستی مشارکت خود را در پروژه ای به حداقل رسانده و یا خیلی آسان “نه” بگویید. روراستی ظالمانه ی امروز بهتر و مهربانانه تر از کمی بعدتر ناامید کردن دیگران است.

گردآوری : مجله اینترنتی صبح نو

این نوشته برای شما جذاب بود؟ با دیگران به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات

پربازدید ترین مقالات