fal_farvardin_borj_1

همه روی اینکه شما به وعده هایتان عمل کنید حساب باز کرده اند، اما برای شروع باید از خط زدن برخی کارهای از لیست تان آغاز کنید. باید وظایف تان را با احساس تعهدی که از دلتان بر می خیزد انجام دهید و همین طور یلخی دست به کار شدن هیچ فایده ای ندارد. به یاد داشته باشید که این کلمات نیستند که کارایی و سودمندی هدف ها و انگیزه هایتان را نشان می دهند، بلکه باید از رفتار و کارهایتان برای اثبات آنها استفاده کنید.

fal_ordibehesht_borj_2

هنوز حاضر نیستید مسئله‌ای تمام شده را رها کنید چرا که معتقد هستید که هرچقدر بیشتر غرق در آن شوید، احتمال ایجاد صمیمیتی که جویای آن هستید افزایش می‌یابد. وضعیت جاری هیچ ارتباطی با لذت‌های زودگذر نداشته و قرار نیست اتفاق خاصی بیافتد مگرآنکه بیشتر و بیشتر غرق در این مسئله شوید.  خوشبختانه عجله‌ای برای طی شدن روال انجام این امور وجود ندارد و جالبتر است که اجازه دهید روند طبیعی اتفاقات دنبال شود. هرچقدر بیشتر دوام بیاورید، نتیجه‌ی بهتری خواهید گرفت.

fal_khordad_borj_3

نمی توانید به سادگی حضور دیگران را در فضای خود انکار کنید چرا که قرار است آموزه ای مهم از آنها یاد بگیرید. شوربختانه برخوردتان با کسی در آغاز هیچ خوشایند به نظر نمی رسد، اما سعی کنید حالت دفاعی به خود نگرفته و در عوض آسیب پذیری ها و نقاط ضعف تان را نشان دهید. با دقت گوش کنید و واکنشی آنی نداشته باشید. اجازه ندهید خوش زبانی معمول تان بخت عمیق کردن رابطه را از چنگ تان برباید. هرگاه که دودل بودید، راه قلب تان را در پیش بگیرید.

fal_tir_borj_4

امروز اصلا حال و حوصله‌ی سر و کله زدن با منفی‌نگری‌های کسی را ندارید. همچنین ممکن است فکر کنید که بقیه می‌خواهند از شما ایراد بگیرند و به همین دلیل هیچ توجهی به حرف‌هایشان نکنید. تا زمانی که احساسات واقعی خود را نادیده بگیرید، فاصله‌ای بین شما و بقیه وجود خواهد داشت. به طرف مقابل هم اجازه دهید تا هدف و نیت خود را شرح دهد. برای برقراری فضای امن و آرام، اولین قدم ایجاد اعتماد متقابل می‌باشد.

fal_mordad_borj_5

نمی خواهید احساسات تان مانع از کارایی تان شوند، و همین سبب می شود که حالت رازآلود و تودار امروز تان در محل کار کاملا به جا باشد. در واقع ترجیح می دهید که تا فرارسیدن لحظه ای مناسب تر، احساساتتان را در دل خود نگاه دارید. شوربختانه اما ممکن است همه چیز در مورد شما در چشم دیگران خیلی روشن تر از این حرف ها باشد و رفتارتان سبب شود دیگران از خود بپرسند که چرا دارد وانمود می کند که همه چیز خوب است! نیازی به بیان جزییات و کل داستان خود ندارید، اما شاید بد نباشد اگر مشکل را پذیرفته و وجود آن را به طور کلی با کسی که معتمدتان است در میان بگذارید.

fal_shahrivar_borj_6

رویکرد واقع‌بینانه‌ی شما به زندگی کمک خواهد کرد تا احساسات خود را تحت کنترل در آورید. نیازی نیست هرآنچه که در ذهن دارید را با دیگران در میان بگذارید. برخی از احساسات و افکار تنها مختص خودتان هستند. با این حال نادیده گرفتن خواسته‌های شخصی در طولانی مدت نیز چندان به نفع‌تان نخواهد بود. به خودتان این اجازه را بدهید تا آرزوهای برآورده نشده و ترس‌های عنوان نشده را بررسی نمایید. همین که آنها را از تاریکی و ابهام بیرون آورید، از وخامت شرایط کاسته شده و با آزادی عمل بیشتری می‌توانید به مسائل عملی‌تر زندگی خود رسیدگی نمایید.

fal_mehr_borj_7

هیچ عجیب نیست که با بهتر شدن اعتبارتان، روزی تان نیز بیشتر شود و دودلی ها از جانتان رخت برکنند. تحت تاثیر پلوتون و ناهید بخت در آمدزایی بسیار خوبی دارید. اما پیروزی کنونی تان شاید آن طور که گمان می کنید خود را به شما ننمایاند. رویایی بزرگتر از یک پاداش و یا اضافه حقوق کوچک داشته باشید، اگر به دنبال دل تان بروید زندگی تان می تواند دگرگون شود. اما باید بردبار باشید، این دگردیسی ها یک شبه رخ نمی دهند.

fal_aban_borj_8

نیازهای غیر قابل انکاری دارید و ممکن است آنقدر پیچیده باشند که الان اصلا نخواهید به طرف آنها بروید. موقعیت جاری کهکشان نیز این نکته را به شما متذکر می‌شود که سفره‌ی دل خود را جلوی کسی که هنوز نتوانسته اعتمادتان را جلب کند، پهن نکنید. هیچ ایرادی در اینکه بخواهید مخاطب خود را گزینش کنید وجود ندارد. بحث و صحبت ها را در حد مسائل معمول و روزمره نگه داشته تا اینکه کسی پیدا شود که بتواند احترام شما را صاحب شود. افراد پر شور و شوق غیر ممکن ها را ممکن می‌سازند.

fal_azar_borj_9

امروز وقتی در تلاش برای یافتن راه حلی برای یک مشکل هستید، میل ها و خواسته های بیان نشده تان می توانند کمی شما را سر بدوانند و دنبال نخود سیاه بفرستند. دلتان می خوهد روراست باشید، از سویی دیگر اما ترجیح می دهید شرایط را سنگین و پیچیده نکنید. شوربختانه شایدلازم باشد که مستقیم به سروقت احساسات پیچیده تان رفته و سعی به حل و فصل شان نمایید. شگفت آور اینکه وقتی شروع به بازگویی رویاهایتان می کنید، ناگهان دیگر آنقدرها هم پیچیده به نظر نمی رسند. کافی است نور درخشان آگاهی را بر ناشناخته ها بتابانید تا همه چیز بهتر شود.

fal_dey_borj_10

تلاش‌ها و زحمات اخیرتان بالاخره نتیجه داده و همکاران‌تان به روشی کاملا دور از انتظار به شما کمک خواهند کرد. موقعیت جاری کهکشان به شما کمک خواهد کرد تا همزمان با فریبندگی و جذابیت‌تان، کنترل افراد را در اختیار خود درآورید. آنها به خوبی از جدیت شما پیرامون مسائل کاری آگاه هستند و اینکه چقدر ارزش‌های‌تان برای‌تان اهمیت دارند پس وقتی که برای کمک کردن به سمت‌تان آمدند، اجازه ندهید که غرور مانعی برای‌تان ایجاد کند. همه از اینکه سهمی در موفقیت شما داشته باشند، نفع خواهند برد.

fal_bahman_borj_11

مسائل زیادی را در سر دارید و همین امر نیز باعث شده تا دیگران هیچ ایده‌ای از نیت واقعی شما نداشته باشند. خوشبختانه با اینکه همکاران‌تان از تمام جزییات آگاه نیستند، به شما اعتماد کرده و مسیری که در پیش گرفته‌اید را تایید خواهند کرد. انرژی خود را صرف استدلال و تحلیل اهداف خود نکنید و تمام تمرکزتان را بر حرکت به سمت مقصد خود بگذارید. بعد از اینکه به موفقیت دست یافتید، فرصت کافی برای توضیح دادن خواهید داشت.

fal_esfand_borj_12

رفته رفته برنامه‌های آینده برای‌تان آشکارتر و واضح‌تر می‌شوند اما هنوز برای آنکه از ایده‌های خود حرف بزنید، زود است. چه بسا دوستان و همکاران‌تان الان علاقه‌ای به شنیدن حرف های‌تان نداشته باشند. آنها به نتایج عملی نیاز دارند و نه قول و حرف. سطح انتظارات خود را پایین تر آورده و چند روز منتظر نتیجه گرفتن از کارهای الان خود بمانید. اینکه بیشتر از این بخواهید اصرار کنید، نتیجه‌ی برعکس خواهد داد. تنها کسی که لازم است چیزی را به او ثابت کنید، خودتان می‌باشد.

گردآوری : مجله اینترنتی صبح نو

این نوشته برای شما جذاب بود؟ با دیگران به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات

پربازدید ترین مقالات