fal_farvardin_borj_1

امروز بیش از هر زمانی قدر یکی از دوستان قدیمی خود را  که همیشه و در همه شرایطی در کنارتان ایستاده است را می‌دانید. دلتان می‌خواهد که حس خود را با دوستان‌تان مطرح کنید اما ممکن است آنقدر در این کار زیاده‌روی کنید که به نظر برسد به زور تظاهر به چنین حسی دارید. تقدیر و تشکری ساده به مراتب باارزش تر و پسندیده تر از ستایش و تحسین تو خالی می‌باشد. ارتباط عمیق قلبی فراتر از توصیف و حرف می‌باشد.

fal_ordibehesht_borj_2

دوره ی پرآشوبی است و ایده های بزرگ تان می توانند به راحتی حواستان را پرت کنند. اگرچه به دنبال آرامش ذهنی می گردید، اما ممکن است در انجام چیزی که احساس خوبی بهتان می دهد زیاده روی کنید. به هر رو، شرایط کنونی به شما یادآور خواهد شد که هر عملی پیامدی خواهد داشت. کمی بی توجهی به پیامدها ضرری نخواهد داشت، اما کلید شما به خوشبختی در پیش گرفتن راه میانه و اعتدال است.

fal_khordad_borj_3

این روزهای از خودتان مطمئن‌تر از همیشه هستید و ممکن است اعتماد به نفس زیادی در زمانی غلط، برای‌تان دردسر ساز شود. صرف اینکه می‌خواهید خوش قلبی خود را نشان دهید دلیلی نمی‌شود که بخواهید هرکاری را برای خوشحال کردن دیگران انجام دهید. به جای آنکه خودتان را در موقعیتی قرار دهید که نیاز به صرف وقت و زحمت فراوان داشته باشد، بهتر است که فعالیت‌های خود را محدود نگه دارید. حفظ استقلال درونی به مراتب بهتر از درگیر شدن با مسائل عاطفی پیچیده می‌باشد.

fal_tir_borj_4

از اینکه دیگران بی دلیل با شما مخالفت کنند خوش تان نمی آید. داشتن رویکری صلح جویانه و آشتی طلبانه یک راه برای سر و سامان به این وضعیت پرآشوب است، اما این راه حل آسانتر از آنچه که هست به نظرتان می رسد. شاید امروز بهترین و خیرترین نیت ها را داشته باشید، اما کسی برداشتی نادرست از رفتارتان کرده و گمان کند قصد کنترل او را دارید. به جای تغییر رفتار دیگران، رویکرد خود را دگرگون کنید. دیگران را در جریان احساس خود گذاشته و به آنها وقت دهید تا واکنش های خود را در آرامش بررسی کنند.

fal_mordad_borj_5

امروز آنقدر ذهنتان درگیر پیگیری و تلاش برای ایجاد رابطه‌ای جدید خواهد بود که قدرت تصمیم‌گیری‌تان را مختل خواهد کرد. نباید خودتان را به عنوان آدمی تو خالی به بقیه نشان دهید پس بهتر است به جای آنکه بلاتکلیفی‌های خود را برای دیگران شرح دهید، از موضع خود عقب نشینی کنید. ممکن است با عنوان نگرانی‌های خود، دوستان‌تان شما را وادار به عجله برای اتخاذ تضمیم کنند. بهتر است برای این کار وقت گذاشته و تا زمانی که به نتیجه نرسیده‌اید، حرفی هم نزنید. وقتی که پای مسائل مربوط به قلب و احساس مطرح باشد، هیچ جدول زمانی وجود ندارد.

fal_shahrivar_borj_6

اگرچه امروز قصد محدود کردن فعالیت های خود را دارید، اما ممکن است ناگهان خود را گرفتار برنامه ی کسی دیگر بیابید. شاید در آغاز با نقشه ی طرف مقابل تان مخالفت کنید، اما کم کم به چشم تان بهتر بیاید و وسوسه شوید که به آن بپیوندید. حتی اگر ایده ای نوآورانه به نظر  بیاید، عاقلانه تر خواهد بود که فعلا خود را به چیزی متعهد نکنید. بر اولویت های خود تمرکز کنید، تا بدون فدا کردن هدفه های شخصی تان، زمان آزاد بیشتری برای کمک به دیگران به دست آورید.

fal_mehr_borj_7

با اینکه امروز آرام‌تر از همیشه هستید، اطرافیان‌تان از حضور آرام‌بخش‌تان لذت خواهند برد. به نظر می‌رسد که اطرافیان‌تان از این موضوع آگاه هستند که قابلیت‌های شما به واسطه‌ی اعتقادات معنوی غیر قابل وصفی تقویت شده‌اند. خوشبختانه نیازی به اینکه چیز خاصی هم بخواهید بگویید، نیست؛ زمانی‌که اعمال شما با اعتقادات‌تان همجهت باشند، ماهیت‌ واقعی‌تان آشکار و واضح خواهد بود.

fal_aban_borj_8

در  ارتباط برقرار کردن با رازهای ظریف زندگی قهرمانانه عمل می کنید، امروز توان این را دارید که به اعماق لازم برای رسیدن پاسخ پیش بروید. تحت تاثیر ماه خواهید توانست به گذشته سری بزنید و انگیزه ی لازم برای مدیریت شرایط کنونی را به دست آورید. هر چند، ادارک تان می تواند به خاطراتی گره خورده باشد که توضیح آنها برای دیگران نشدنی می نماید. خبر خوش اینکه تا زمانی که به اندازه ی کافی آماده نباشید، اجباری به در میان گذاشتن کشفیات خود نخواهید داشت.

fal_azar_borj_9

شعار دادن در مورد اعتدال و میانه‌روی با به کار گرفتن چنین رویکردی دو مسئله‌ی کاملا جداگانه‌ای می‌باشند. به خوبی با مفهوم استقلال عاطفی آشنا هستید اما امروز به شدت احساساتی عمل می‌کنید. ممکن است به خاطر بهبود شرایط یکی از رابطه‌های‌تان دست به ریسکی زده که ثبات اجتماعی خود را به خطر بیاندازید. اگر به بهبود روابط میان‌فردی با چشم رقابت نگاه کنید، به رشد شخصیتی خودتان آسیب خواهید زد. زمانی که بحث مسائل عاشقانه است، همکاری حرف اول را می زند.

fal_dey_borj_10

خیزاب های خوش بینی امید تازه ای به کالبدتان می دمند، به همین دلیل کار کردن و متمرکز ماندن کار آسان تری خواهد بود. به هر رو، به دست آوردن چیزی بدون دلیل و بی هدف برای شما جذابیتی ندارد، و آنچه سبب انگیزه تان می شود هدف تان است. خوشبختانه، اگر تنها بر هدف تان متمرکز باشید، این استراتژی جاه طلبانه نتایج خوبی با خود به همراه خواهد داشت. سریع ترین مسیر برای رسیدن به هدف این است که پابرجا مانده و به همین راه ادامه دهید. دنبال میان بر نباشید. ستاره ای را نشان کنید و چشم به آن دوخته و به سویش حرکت کنید، تا به دستش آورید.

fal_bahman_borj_11

اگر در استفاده از منابع خود زیاده‌روی کرده باشید، ممکن است که امروز به منزله‌ی روز حساب باشد. متاسفانه ممکن است انرژی خود را تخلیه کرده و یا پول خود را صرف خرید وسیله‌ای گران‌قیمت که اصلا نیازی به آن نداشتید، کرده باشد. در شرایطی که به دنبال ایجاد ثبات هستید، اعمال و کرده‌های اخیرتان، گرفتار‌تان خواهند کرد. با این حال از آن‌جایی که نیت خیر دارید، دیر یا زود با گرفتن کنترل امور در دستان خود، به ثبات و آرامشی که می‌خواهید دست خواهید یافت.

fal_esfand_borj_12

ممکن است رفتاری زیاده خواهانه داشته باشید، چرا که باور دارید که مستحق قدرشناسی بیشتری از سوی عزیزانتان هستید. شوربختانه حق همیشه راحت و سریع به حق دار نمی رسد، اما در عوض اگر بردباری کتید، به پاداشی بزرگ تر دست خواهید یافت. بدون اینکه نیاز هایتان را جار بزنید، در خفا نسبت به آنها آگاه باشید. خشنودی تان واقعی تر و دلپذیر تر خواهد بود اگر دیگران خود پا پیش گذاشته، به شما توجه کرده و ازتان قدردانی کنند.

گردآوری : مجله اینترنتی صبح نو

این نوشته برای شما جذاب بود؟ با دیگران به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات

پربازدید ترین مقالات